سوزن پزشکی زائران اخبار اجتماعی

سوزن: پزشکی زائران اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی علیه سیف اعلام جرم کرده‌ایم/ دولت باید او را عزل کند , توکلی

احمد توکلی راجع به اوضاع امروز اقتصادی کشور گفت: قانون را با این فرض می‌نویسند که دولتی‌ها عاقل و خیرخواه هستند، حال اگر یک فرد یا مقام دولتی کاری غیرعاقلانه یا

علیه سیف اعلام جرم کرده‌ایم/ دولت باید او را عزل کند , توکلی

توکلی: علیه سیف اعلام جرم کرده ایم؛ دولت باید او را عزل کند

عبارات مهم : مرکزی

احمد توکلی راجع به اوضاع امروز اقتصادی کشور گفت: قانون را با این فرض می نویسند که دولتی ها عاقل و خیرخواه هستند، حال اگر یک فرد یا مقام دولتی کاری غیرعاقلانه یا کاری غیرخیرخواهانه انجام داد، باید جوابگو باشد. هنگامی که بانک مرکزی به شرکتی ۲۶ روزه ارز تخصیص داد، خیانت در امانت کرده هست، جرم و مجازات دارد و باید مجازات آن را تحمل کند.

احمد توکلی، رییس شرکت دیده بان عدالت و شفافیت خبر داده که این شرکت علیه سیف،رییس بانک مرکزی اعلام جرم کرده است.

به گزارش ایلنا، احمد توکلی راجع به اوضاع امروز اقتصادی کشور گفت: قانون را با این فرض می نویسند که دولتی ها عاقل و خیرخواه هستند، حال اگر یک فرد یا مقام دولتی کاری غیرعاقلانه یا کاری غیرخیرخواهانه انجام داد، باید جوابگو باشد. هنگامی که بانک مرکزی به شرکتی ۲۶ روزه ارز تخصیص داد، خیانت در امانت کرده هست، جرم و مجازات دارد و باید مجازات آن را تحمل کند.

علیه سیف اعلام جرم کرده‌ایم/ دولت باید او را عزل کند , توکلی

وی که با ایلنا گفت و گو می کرد، با بیان اینکه ما (سازمان دیده بان عدالت و شفافیت) علیه مدیر بانک مرکزی اعلام جرم کرده ایم، افزود: همچنین با شرکت هایی که از حوزه های غیرمرتبط با ارز دولتی واردات انجام داده اند باید برخورد شود و تا برخورد نشود درست نخواهد شد.

رئیس شرکت دیده بان عدالت و شفافیت گفت : الان قوه قضائیه و مجلس و همه و حتی رسانه ها باید برخورد کنند. ما علیه آقای سیف اعلام جرم کردیم، دولت باید او را عزل کند. نباید گذاشت با سلام و صلوات دوره اش تمام شود و بعد سفیر کشور عزیزمان ایران در چین بشود.

احمد توکلی راجع به اوضاع امروز اقتصادی کشور گفت: قانون را با این فرض می‌نویسند که دولتی‌ها عاقل و خیرخواه هستند، حال اگر یک فرد یا مقام دولتی کاری غیرعاقلانه یا

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که آیا در شرایط فعلی اقتصادی با اصلاح کابینه دولت موافق هستید یا خیر، گفت: نه؛ من اعتقاد دارم که آقای مدیر جمهور باید چندنفر را عزل کند نه اینکه عوض کردن بدهد.

واژه های کلیدی: مرکزی | برخورد | مجازات | اقتصادی | احمد توکلی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs